Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Щодо наповнення бізнес-порталу InvestGo24


Для активізації інвестиційної діяльності та залучення інвестицій у розвиток економіки області пропонуємо ознайомитись з Міжнародним Інвестиційним бізнес-порталом InvestGo24 (http://investgo24.com), який створений з метою поліпшення інвестиційних взаємовідносин між інвесторами та ініціаторами проектів, незалежно від територіальних та інших обмежень. Даний Інтернет-ресурс є місцем зустрічі бізнес-ідей та інвесторів, бізнесменів з новими бізнес-партнерами, постачальниками і дистриб’юторами, продавців бізнесу з покупцями тощо.

З метою залучення інвестиційних ресурсів пропонуємо оперативно довести дану інформацію до суб’єктів господарювання, спільно визначитись із актуальними інвестиційними проектами (пропозиціями), які розмістити на бізнес-порталі InvestGo24 до 31 березня 2016 року з систематичним їх  доповненням та оновленням.

Усю важливу інформацію по проектах необхідно завантажити на Міжнародний Інвестиційний бізнес-портал InvestGo24, заповнивши по кожному з проектів Анкету для пошуку інвесторів: http://investgo24.com/cabinet/myproject_form/1
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема