Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Щодо набору на навчання “Школа мерів”


Агенція “Спільні зусилля” у партнерстві з Бізнес-школою МІМ-Київ та Клубом “Коло” організовують другий набір на навчання у “Школі мерів”.

До участі у навчанні запрошуються міські голови та місцеві політичні й громадські лідери міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, котрі відповідають низці вимог, що додаються.

Навчальна програма “Школи мерів” передбачає:

1) 8 навчальних модулів (08.04.2016 – 31.07.2016);

2) стажування у муніципалітетах Польщі (18–25.06.2016);

3) розробка стратегії розвитку міста та проекту вирішення однієї з ключових проблем міста (31.07.2016 – 31.08.2016).

Викладання здійснюється щоп’ятниці, щосуботи і щонеділі з паузами між модулями і охоплює 192 години лекцій, семінарів, дискусій та практичних занять по 24 години на кожен модуль.

Для участі у програмі навчання необхідно до 31 березня 2016 року надіслати пакет документів (перелік і форми додаються) від усієї команди ОДНИМ АРХІВОМ на адресу shkolameriv@gmail.com.

З детальною інформацією щодо участі у даній навчальній програмі можна ознайомитися на сторінці “Школи мерів” у Facebook (https://www.facebook.com/shkola.meriv)

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема