Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Щодо конкурсу “7 чудес України: історичні міста та містечка”


Фонд Миколи Томенка “Рідна країна” оголошує про проведення V етапу Всеукраїнського конкурсу “7 чудес України” з визначення найбільш привабливих історичних міст та містечок України (далі – Конкурс).
До участі у даному Конкурсі запрошуються місцеві громади, туристичні компанії, громадські організації, вищі навчальні заклади міст і містечок, що мають значиму історію (є історичними), зберегли своє архітектурне обличчя і мають мінімальну туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

Даний Конкурс відбуватиметься у три етапи:
І етап (01 березня – 01 червня 2016 року) – прийом заявок.
ІІ етап (01 червня – 25 вересня 2016 року) – оголошення 21 фіналіста Конкурсу, презентації та прес-тури даних об’єктів, інтернет-голосування.
ІІІ етап (27 вересня 2016 року) – підведення підсумків та оголошення переможців.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 01 червня 2016 року надіслати інформацію з описом об’єкта (місцезнаходження, історична значимість, сучасний стан міста, туристична інфраструктура), фотографіями та відповідними координатами на електронну адресу організаторів: info@7chudes.in.ua.
З детальною інформацією щодо участі у даному Конкурсі можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Конкурсу: www.7chudes.in.ua”.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема