Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.03.2016 Отримання пенсій з трьох різних джерел призведе до збільшення пенсійних виплат


Отримання пенсій одночасно з трьох різних джерел – солідарного, накопичувального і недержавних пенсійних фондів – призведе до значного збільшення пенсійних виплат. „ Якщо зараз при виході на пенсію людина отримує близько 40% від свого заробітку, то після запровадження накопичувальної системи додатково до солідарного рівня отримуватиме понад 60% від зарплати, а при запровадженні недержавного рівня – цей відсоток буде ще вищим”, - наголосив Голова Правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Мета реформи

    Мета реформи — розбудова багаторівневої, багатокомпонентної пенсійної системи, що дасть змогу виплачувати пенсії з трьох різних джерел: солідарної, накопичувальної та системи недержавного пенсійного забезпечення.

   Законопроектами передбачається, що, починаючи з 2018 року, громадянам буде надано право, у разі їх бажання, перевести  їх обов’язкові пенсійні заощадження з Накопичувального фонду до обраного ними недержавного пенсійного фонду (тобто на третій рівень).

    Це дозволить застрахованим особам самостійно вирішувати, яка інвестиційна політика є найбільш прийнятною для інвестування їх пенсійних заощаджень. А отже  - в більшій мірі впливати на розмір своєї майбутньої пенсії.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема