Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

03.03.2016 Порядок виплати пенсії, призначеної за нормами Закону України «Про державну службу» ветеранам військової служби


З 1 січня 2016 року Законом України «Про внесення змін до дяких законодавчих актів України» № 911-VIII від 24.12.2015 внесені зміни, зокрема, до статті 37 Закону України «Про державну службу» щодо порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

Статтею 37 Закону передбачено, що у період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року особам (окрім інвалідів І та ІІ групи, інвалідів війни ІІІ групи, ветеранів військової служби та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»), які працюють на посадах і на умовах, передбачених цим Законом, законами України «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються.

За наявності у особи посвідчення «Ветеран військової служби» та після надання його копії до органу Пенсійного фонду України виплата пенсії здійснюється у повному обсязі.

Категорію осіб, яких віднесено до ветеранів військової служби, визначено статтею 5 Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист».

Якщо ж особа, отримуючи пенсію, призначену відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу», працює на інших посадах/роботах, пенсія, призначена згідно з цією статтею (крім інвалідів І та ІІ групи, інвалідів війни ІІІ групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»), розмір якої перевищує 150% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачується в розмірі 85% призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, що втратили працездатність.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема