Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Служба за контрактом - майбутнє української армії


Якщо бажаєте зробити військову кар’єру, то проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України - найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають відповідну фізичну підготовку та пройшли професійно психологічний відбір і відповідають установленим вимогам військової служби. Військовослужбовці користуються усіма правами і свободами людини та громадянина, гарантії цих прав і свобод закріплені в Конституції України та законах України. У зв’язку з особливим характером військової служби, яка пов’язана  із  захистом  Вітчизни,  військовослужбовцям  надаються  визначені законом  пільги,  гарантії  та  компенсації,  які  не  можуть  бути  скасовані  чи призупинені без їх рівноцінної заміни. Громадяни, які прийняті на військову службу за контрактом, отримують: стабільне грошове забезпечення (оплата праці); вільний вибір місця та умов служби по всій території України; якісне безкоштовне  медичне  обслуговування;  можливість  отримати  вищу  освіту; право  на  пенсію  після  25  років  вислуги;  інші  соціальні  гарантії,  встановлені відповідними законами; служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

З    метою  підвищення  мотивації  громадян  для  вступу  на  військову  службу за контрактом урядом та керівництвом Збройних Сил України вжито ряд заходів, зокрема: впроваджено з червня 2015 року (Постанова КМУ від 14. 05. 2015 р. №406) грошову винагороду військовослужбовцям військової служби за  призовом  під  час  мобілізації  при  вступі  на  військову  службу  за  контрактом  (рядовому  складу  –  вісім  мінімальних  заробітних  плат,    сержантам  та старшинам – дев’ять, офіцерам – десять); можливості військовослужбовцям після  продовження  строку  військової  служби  за  новим  контрактом  (у  тому числі 6-місячним контрактом), навчатися без відриву від військової служби у вищих  військових  навчальних  закладах,  військових  навчальних  підрозділах вищих  навчальних  закладів,  а  у  разі  відсутності  можливості  підготовки  за спеціальностями у цих навчальних закладах - в інших вищих навчальних закладах  з  метою  здобуття  вищої  освіти  (пункт  172  Положення  про  проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України); надання  Міністерством  оборони  України  в  оборонний  бюджет  країни пропозицій, відповідно до яких з початку 2016 року передбачене збільшення грошового  забезпечення  військовослужбовцям  за  контрактом  у  розмірі  до 7 тис. грн.; розроблення змін до Закону України “Про соціальний та правовий  захист  військовослужбовців  та  членів  їх  сімей”  щодо  виплати  грошової компенсації за піднаймання житла для осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Усі, хто бажає проходити службу за контрактом, звертайтесь за довідками у  Бучацький  районний  військовий  комісаріат  за  адресою:  м.  Бучач,  вул. Просвіти, 25, тел.: (03544) 2-11- 64.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема