Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

16.02.2016 Роз’яснення законодавчих новацій, передбачених Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»


Зазначеною статтею 37 Закону «Про державну службу», передбачено, що з 1 січня по 31 грудня 2016 року особам, які працюють на посадах та умовах передбачених у законодавстві про державну службу, прокуратуру, судоустрій та статус суддів, призначені пенсії або щомісячне грошове утримання не виплачується. (Це не стосується виплати пенсій інвалідам І та ІІ груп, інвалідам війни ІІІ групи, ветеранам військової служби та учасникам бойових дій, особам, на яких поширюється дія пункту 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

Отже, особа, яка має відповідний статус і посвідчення «Ветеран військової служби» має подати копію цього документа в управління Пенсійного фонду. Після отримання такого документа виплата пенсій буде відновлена у повному обсязі.

Однак таке посвідчення має бути видане лише в порядку, затвердженому Постановою КМУ від 30.08.1999р. №1601.

Коли людина отримуючи пенсію держслужбовця, працює на інших посадах, роботах, окрім зазначених вище. У такому разі, якщо розмір пенсії цієї особи перевищує 150% від прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, то її виплачується 85% від призначеного розміру

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема