Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№ 602-од від 25 грудня 2015 року Про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно - правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністраційУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  25 грудня 2015  року                 м. Бучач                           № 602-од

 

   Про стан виконавської дисципліни з

   реалізації завдань, визначених нормативно -

   правовими актами Президента України,

   Кабінету Міністрів України, розпорядчими

   документами голів обласної та районної

   державних адміністрацій

 

Аналіз стану виконавської дисципліни свідчить, що структурними підрозділами райдержадміністрації, виконкомами міської та сільських рад здійснено організаційні заходи, спрямовані на поліпшення управлінської діяльності, підвищення якісного рівня виконавської дисципліни, забезпечення виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів голів облдержадміністрації та райдержадміністрації.

Разом з тим окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів міської та сільських рад знизили вимогливість до підлеглих щодо забезпечення якісного виконання документів у визначені терміни.

З метою підвищення рівня виконавської дисципліни, посилення персональної відповідальності керівників за своєчасне та якісне виконання вимог законів України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної, районної державних адміністрацій та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 28 листопада 2015 року №  638-од „Про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно - правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови облдержадміністрації, у структурних підрозділах облдержадміністрації та райдержадміністраціях ”: 

 

 1. Аналітичну довідку про стан виконавської дисципліни з реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної  та  районної державних адміністрацій у структурних підрозділах райдержадміністрації  взяти до відома .

       2.Заступникам голови райдержадміністрації посилити вимогливість до керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, діяльність яких координують і контролюють, щодо своєчасного і в повному обсязі виконання завдань, визначених нормативними документами, розпорядженнями та дорученнями голів облдержадміністрації, райдержадміністрації.

       3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

             1) у тижневий термін переглянути склад дорадчих органів, які діють при райдержадміністрації, та привести їх у відповідність до затвердженого в районній державній адміністрації розподілу обов’язків між головою та заступниками голови райдержадміністрації;

           2)провести моніторинг усіх розпорядчих документів голови райдержадміністрації, що перебувають на контролі у структурних підрозділах та вжити відповідних заходів щодо зняття з контролю виконання окремих завдань, реалізацію яких завершено;

           3)посилити керівництво підпорядкованими сферами, галузями і територіями, всебічно аналізувати стан справ у них, підвищити вимогливість до управлінських кадрів, вдосконалити роботу з організації та контролю виконання законів України, актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій;

4) продовжити розгляд  на  виробничих нарадах питань щодо ходу виконання законів України, актів та доручень Президента України і Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів голів обласної та районної держадміністрацій і власних рішень, виявляти причини, що стримують їх реалізацію.

        5) керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі забезпечити оперативне виконання протокольних доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, враховуючи важливість та актуальність поставлених завдань.

         4. Сектору контролю апарату райдержадміністрації провести моніторинг ходу реалізації вимог розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації у 2015 році, запланувати на наступний рік вивчення роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на місцях.

5. Структурним  підрозділам  райдержадміністрації  про  хід  виконання  цього  розпорядження  інформувати  райдержадміністрацію до 20 березня  2016 року.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від     01 липня 2015 року № 268 –од «   Про стан виконавської дисципліни з   реалізації завдань, визначених нормативно -   правовими актами Президента України,    Кабінету Міністрів України, розпорядчими    документами голів обласної та районної    державних адміністрацій»

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова  районної державної

       адміністрації                                                                                В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема