Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№567-од від 18 грудня 2015 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Національному заповіднику «Замки Тернопілля»


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 18 грудня  2015 року         м. Бучач                                  №567-од

 

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення   

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Національному заповіднику «Замки Тернопілля»

 

Розглянувши заяву НЗ «Замки Тернопілля»  та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини в межах населеного пункту за адресою смт.Золотий Потік та с.Підзамочок  Бучацького району Тернопільської області, керуючись статтями 17, 53, 125, Земельного кодексу України, законами України „Про землеустрій”,  „Про Державний земельний кадастр”, „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, статтями 6 і 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, 

 1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)     Національному заповіднику «Замки Тернопілля» для забезпечення охорони об’єкта культурної спадщини  (Замок XVIcт) в с.Підзамочок Бучацького району Тернопільської області та   на території смт.Золотий Потік Бучацького району Тернопільської області.

 2. Передати    НК «Замки Тернопілля» для забезпечення охорони об’єкта культурної спадщини в постійне користування земельну ділянку площею 2,0000га (кадастровий номер 6121285400020010749) для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини на території с.Підзамочок вул.Замкова,14а Бучацького району Тернопільської області та земельну ділянку; земельну ділянку площею 1,1500га (кадастровий номер 6121255500020030818) на території смт.Золотий Потік вул..Дружби,24 Бучацького району Тернопільської області.

                  3.  Зобов’язати НЗ « Замки Тернопілля»

1)      провести державну реєстрацію права користування земельною ділянкою в установленому законом порядку;

2)      виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог             статті 96 Земельного кодексу України.

3. Загальному відділу апарату райдержадміністрації   у строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття розпорядження, подати відділу Держгеокадастру у Бучацькому районі завірену копію даного розпорядження для внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру.

5. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступникові голови обласної державної адміністрації БЕБИХУ В.В.

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                          В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема