Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№571-од від 18 грудня 2015 року Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 18 грудня   2015 року         м. Бучач                                     №571-од

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

 

Розглянувши заяву гр.Хомишак Надії Василівни, щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись статтями 17, 22, 25 Земельного кодексу України, Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтею 21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Надати дозвіл громадянці Хомишак Надії Василівні, як спадкоємцю власника земельної частки (паю), сертифікат серії ТР №0098219, який належав Пронюк Василю Івановичу, площею: рілля – 0,5081 га, та сертифікат ТР № 0098220, який належав Пронюк Калині Василівні. площею: рілля – 0,5832 га, на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Космиринської   ради ( с.с.  “Галичина”).

2. Громадянці Хомишак Надії Василівні :

1) звернутись до землевпорядної організації, що має дозвіл (ліцензію) на проведення землевпорядних робіт для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки;

2) технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати для розгляду та затвердження у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити  заступнику голови районної державної адміністрації БЕБИХУ В.В.

 

 Голова районної державної

            адміністрації                                                                          В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема