Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№609 від 30 грудня 2015 року Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів, у 2016 році


                                                              

                                                   УКРАЇНА

                       БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
                                             ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  

 

 

 

 

Від 30 грудня 2015 року               м.Бучач                                №609-од

 

 

Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів,

економного та раціонального використання

бюджетних коштів, дотримання суворої

бюджетної дисципліни, упорядкування мережі

 бюджетних установ, які фінансуватимуться

за рахунок коштів місцевих бюджетів, у 2016  році

 

 

 

На виконання вимог Бюджетного кодексу України , Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з  метою запобігання виникненню ризиків розбалансування місцевих бюджетів, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, стипендій та  інших соціальних виплат, економного і раціонального використання коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 24 грудня 2015 року № 808-одПро заходи щодо наповнення місцевих бюджетів економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів  у 2016 році” :

 

1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2016 році (додаються).

 

 

2.Структурним підрозділам райдержадміністрації,  ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби у Тернопільській області ,  виконавчим комітетам міської, сільських рад та Золотопотіцькій об”єднаній територіальній громаді забезпечити реалізацію заходів , передбачених пунктом 1 цього розпорядження.

 

3. Виконавцям даного розпорядження про стан виконання заходів інформувати районну державну адміністрацію  до 3 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 

4.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 лютого 2015 року № 73-од “Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2015 році”.

 

6.Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам голови  районної державної адміністрації .

 

 

 

Виконувач  обовязків  голови

 районної державної  адміністрації

 

         В.В.БЕБИХ

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема