Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№568 від 18 грудня 2015 року Про районні заходи щодо державної підтримки підприємств установ пенітенціарної служби області, залучення їх до виконання державних замовлень, цільових програм та створення нових робочих місць для засуджених у 2016 роціУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  18 грудня  2015 року           м. Бучач                                 № 568-од

 

Про районні заходи  щодо державної підтримки

підприємств установ пенітенціарної

служби області, залучення їх до виконання

державних замовлень, цільових програм

та створення нових робочих місць

для засуджених у 2016  році

 

            Відповідно до законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку трудової зайнятості засуджених», «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування» та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 грудня 2015 року  № 780-од  «Про заходи  щодо державної підтримки підприємств установ пенітенціарної служби області, залучення їх до виконання державних замовлень, цільових програм та створення нових робочих місць для засуджених у 2016 році» з метою створення нових робочих місць для засуджених, їх професійно-технічного навчання, реалізації вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо залучення засуджених до суспільно корисної праці, відшкодування ними вартості утримання та стягнень за виконавчими листами і спрямування отриманих коштів на створення належних умов утримання засуджених відповідно до вимог Ради Європи:

1.              Затвердити заходи щодо залучення підприємств установ пенітенціарної служби області в економіку регіону та створення нових робочих місць для засуджених у 2015 році, що додаються.

2.              Фінансовому управлінні райдержадміністрації при формуванні місцевих бюджетів внести пропозиції щодо фінансування регіонального замовлення, яке буде виконуватися підприємствами установ виконання області виходячи з кошторису в сумі не менше 25 тис. грн. з місцевих бюджетів.

3.              Відділу економічного розвитку,  відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації забезпечити координацію в районі роботи, пов’язаної із замовленням на виготовлення продукції в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України  в області.

4.              Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 грудня 2014 року № 424-од «Про районні заходи щодо залучення установ пенітенціарної служби району, та створення нових робочих місць для засуджених у 2015 році».

5.      Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                             В.Й. ФРЕЯК

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема