Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№564 від 18 грудня 2015 року Про схвалення проекту районної програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Бучацького району на 2016-2017 рокиУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  18 грудня  2015 року           м. Бучач                                 № 564-од

Про схвалення  проекту районної

програми підтримки заходів

 мобілізаційної підготовки та

 мобілізації на території

Бучацького району на 2016-2017 роки

 

           Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про  мобілізаційну  підготовку  та  мобілізацію»,  Указів  Президента  України  від  02 вересня 2013 року № 471/2013  «Про  Положення  про  територіальну  оборону  України»  та  від 14 січня 2015 року  №15/2015  «Про  часткову  мобілізацію», з метою забезпечення безпосередньої реалізації районними органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування заходів з мобілізаційної підготовки і  мобілізації  на  території  району, а також  матеріально-технічне  забезпечення  районного військового комісаріату та загонів оборони району:

           1. Схвалити проект районної програми підтримки заходів мобілізаційної  підготовки та мобілізації на території Бучацького району  на 2016-2017 роки (далі – проект програми), що додається.

2. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації подати проект програми на розгляд чергової сесії районної ради відповідно до її регламенту.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при затвердженні даної програми  на сесії районної ради передбачити кошти на виконання заходів програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації БЕБИХА В.В.

 

 

Голова районної державної адміністрації

 

 

В.Й. ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема