Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№608 від 29 грудня 2015 року Про відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора УкраїниБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 29 грудня  2015 року             м. Бучач                            № 608-од

 

Про відзначення в районі

25-ї річниці незалежності України

та Дня Державного Прапора України

 

На виконання Указу Президента України від 03 грудня 2015 року № 675/2015 "Про відзначення 25-ї річниці незалежності України", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 грудня 2015 року № 824-од «Про відзначення в області 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України», з метою засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України:

1.   Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України у складі згідно з додатком.

2.  Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України (далі-заходи), що додаються.

 3. Виконавцям про проведену роботу інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації до 28 серпня та 02 грудня 2016 року.

4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації вирішити в установленому порядку питання фінансування видатків на організацію та проведення заходів з відзначення 25-ї річниці незалежності України.

   5. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи щодо виконання заходів і про стан реалізації розпорядження інформувати районну та обласну державні адміністрації до 31 серпня та 05 грудня 2016 року.

6.  Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

    Виконувач обов’язків голови

 районної державної адміністрації                                                      В.В.БЕБИХ

                       
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема