Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№578 від 21 грудня 2015 року Про проведення навчань і тренувань по цивільному захисту (цивільній обороні) на 2016 навчальний рікУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 21 грудня  2015 року             м. Бучач                                    № 578

 

Про проведення навчань і тренувань по

цивільному захисту (цивільній обороні)

на 2016 навчальний рік

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня    2013 р. № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійснення заходів з питань цивільного захисту» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 листопада 2015 року № 693-од «Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2016 рік»:

1. Затвердити План-графік проведення командно-штабних, комплексних та об’єктових навчань і тренувань (додатки 1-3).

2. Начальникам цивільного захисту міської, селищної та сільських рад, начальникам служб цивільного захисту району, керівникам підприємств, установ та організацій провести навчання згідно Плану-графіка.

3. Керівникам суб’єктів цивільного захисту району до проведення навчань і тренувань залучити максимальну кількість працюючого та непрацюючого населення, а також учнів та студентів навчальних закладів.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 грудня 2014 року № 430-од «Про проведення навчань і тренувань по цивільному захисту (цивільній обороні) на 2015 навчальний рік».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації БЕБИХА В.В.

 

 

         Голова районної державної

                   адміністрації                                                              В.Й.ФРЕЯК

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема