Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№576 від 21 грудня 2015 року Про стан виконання районної цільової соціальної програми з протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 рокиУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 21 грудня  2015  року              м. Бучач                              № 576-од

 

 

 

Про стан виконання  районної

цільової соціальної програми з протидії

захворюванню на туберкульоз на

2013-2016 роки

 

 

З метою організаційного забезпечення виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням  Бучацької районної ради від 19 квітня 2013 року № 284, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 грудня 2015 року №775-од «Про стан виконання обласної цільової соціальної програми з протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки» :

1. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації, Бучацькій ЦКРЛ, Золотопотіцькій РКЛ, Бучацькому районному центру ПМСД :

1) забезпечити виконання районної цільової соціальної програми  з протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки (далі – Програма):

2) підвищити ефективність роботи координаційних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу;

3) проаналізувати стан виконання заходів районної програми з протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки та розглянути це питання на засіданнях колегій;

4) забезпечити належну організацію проведення флюорографічних оглядів населення, у тому числі виїзним флюорографом;

5) залучати соціальні служби та неурядові організації до виконання програми щодо своєчасного виявлення туберкульозу, сприяти формуванню прихильності населення до обстеження та лікування;

6) забезпечити організацію бактеріоскопічного обстеження населення згідно з клінічними та соціальними показами та виконання планів проведення туберкулінодіагностики з метою своєчасного виявлення туберкульозу;

  7) забезпечити широке інформування населення стосовно ситуації із захворюваністю на туберкульоз та заходів щодо профілактики зазначеного захворювання.

2. Виконавцям, зазначеним у Програмі, про проведену роботу та вжиті заходи інформувати сектор охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації  до 05 січня 2016 року.

3. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про хід виконання Програми інформувати районну державну адміністрацію та департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації  до 10 січня 2016 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації   ПОГОНЦЯ І.О.

 

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                             В.Й.ФРЕЯК

..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема