Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

08.02.2016 Пенсія – за даними персоніфікованого обліку


          Зі змінами в законодавстві щодо нарахування пенсії відбулися зміни щодо її призначення. Тепер пенсія призначається за даними персоніфікованого обліку. Що це таке?

Кожен хто працює, має персональну облікову картку в системі персоніфікованого обліку, в якій за весь період трудового життя, починаючи з 2000 року, накопичуються відомості, що потім і є  основою для обчислення пенсії.

Це інформація про кожну застраховану особу щодо: суми заробітку, з якої сплачено страхові внески; кількості днів для стажу4 наявності спеціального (пільгового) стажу та ін.

Раніше для обчислення пенсії теж брали дані із системи персоніфікованого обліку. Крім того, майбутній пенсіонер міг принести довідку про заробітну плату за 60 місяців підряд до 2000 року. З першого січня 2016 враховується лише інформація із системи персоніфікованого обліку.

Найпростіший спосіб ознайомитися з даними свого персоніфікованого обліку – це зареєструватися на електронному порталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gou.ua). З цього приводу можна також особисто звернутися в територіальний орган Пенсійного фонду і на місці оформити відповідну заяву.

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема