Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

08.02.2016 ПФУ підбив підсумки роботи за 2015 рік


          На початку лютого відбулося розширене засідання правління Пенсійного фонду України, в якому взяли участь міністр соціальної політики України Павло Розенко, керівники структурних підрозділів та начальники головних управлінь Фонду з усіх регіонів держави. На заході підбили підсумки роботи відомства за минулий рік, а також обговорили перспективи діяльності на 2016 рік.

Підсумовуючи роботу в 2015 році акцент ставився на те, що Фонд виконав усі зобов’язання перед пенсіонерами щодо повного та своєчасного здійснення їм усіх належних виплат.

Попри складну економічну ситуацію в Україні та військові дії на Донбасі, минулого року вдалося не допустити жодних зривів із виплатою та перерахунком пенсій та вперше достроково здійснити виплату пенсій за січень 2016 року в грудні 2015-го.

Наступний важливий крок – поліпшення якості обслуговування громадян. Розпочато впровадження принципово нової централізованої технології призначення пенсії та обслуговування громадян з використанням електронної пенсійної справи. Ця технологія значно спрощує та скорочує в часі процес призначення пенсій і робить його максимально зручним для пенсіонера.

В 2015 році Пенсійний фонд здійснив документальну перевірку 11,7 млн. пенсійних справ шляхом співставлення даних про заробітну плату з даними із системи персоніфікованого обліку. За результатами перевірки здійснено 11,2 млн. грн. переплат.

Окрім подальшого реформування пенсійної системи, приоритетними у роботі Пенсійного фонду України в 2016 році визначено такі основні напрямки: забезпечення стабільного фінансування та своєчасної виплати пенсій;  поліпшення якості обслуговування громадян; запровадження ефективних технологій адміністрування пенсійної системи, підвищення її прозорості, а також зменшення адміністративних видатків.

 

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема