Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№546 від 08.12.2015 року Про заходи для забезпечення збереження від пошкоджень міжміських кабельних ліній зв’язку на території районуУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2015 року              м. Бучач                               № 546

 Про заходи для забезпечення 
збереження від пошкоджень
міжміських кабельних ліній
зв’язку на території району 

 

      Відповідно до пункту 6 статті 27 Закону України «Про телекомунікації» від 18 листопада 2003 року №1280-ІV та пункту 23 «Правил охорони ліній звязку», затверджених постановою Кабінету МіністрівУкраїни №135 від 29 січня           1996 року :

          1. Керівникам підприємств, установ, організацій, головам виконкомів міської, селищної, сільських рад та інших осіб (приватних підприємців, фермерів та ін.), відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, відділу Держземагентства у Бучацькому районі:

              1) погоджувати проведення будь-яких земляних робіт в зоні проходження міжміських та сільських кабельних ліній зв’язку з підприємствами зв’язку, що експлуатують їх РЦТ №143 СЛДТМ №7, м.Чортків, вул.Копичинецька,57, тел.(03552) -23-25-50; СЛД №3  м.Бучач, вул.Галицька,42, тел.2-16-72.

            2) видати свої накази, якими призначити відповідальних осіб за проведення земляних робіт та проведення інструктажів з виконавцями цих робіт згідно з пунктом 17 «Правил охорони ліній зв’язку», надавати на вимогу працівникам підприємств зв’язку списки ІТП, механізаторів та плани своїх робіт для проведення заходів з охоронно-роз’яснювальної роботи.

            3) проведення земляних робіт оформляти ордером (дозволом). Видачу ордерів (дозволів) на проведення робіт в межах населених пунктів здійснює відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, а за межами населених пунктів – відділ Держземагентства у Бучацькому районі.

            2. Ордери (дозволи) на виконання робіт видавати тільки при наявності у виконавця робіт:

            1) письмової заявки, в якій вказано прізвище відповідальної за проведення робіт особи.

 

            2) наявності проектної документації або викопіровки плану земельної ділянки, де будуть проводитись роботи.

            3) письмового погодження умов виконання робіт з підприємством зв’язку, яке має в зоні проведення робіт свої комунікації.

            3. Захист кабелів зв’язку в місцях проведення земляних робіт забезпечується силами, засобами та матеріалами організації, яка проводить роботи, але обов’язково згідно з технічними умовами підприємства зв’язку  і в присутності та під наглядом його представника.

           4.  Органам місцевого самоврядування при наданні земельних ділянок (для будівництва, під городи  та ін.),по яких прокладені кабельні лінії зв’язку, погоджувати згідно з пунктом 21 «Правил охорони ліній зв’язку» з відповідними підприємствами зв’язку.

           5. Підприємства, установи, організації, посадові особи та окремі громадяни при порушенні ними вимог «Правил охорони ліній зв’язку» та при пошкодженні кабелів, відшкодовують заподіяні матеріальні збитки та несуть відповідальність згідно з законодавством України          

           6.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 березня 2015 року №92-од «Про заходи для забезпечення збереження від пошкоджень міжміських кабельних ліній в’язку на території району».

            7. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації  БЕБИХУ В.В.

 

 

      Голова районної

державної адміністрації                                                                     В.Й.ФРЕЯК                                        

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема