Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№528 від 02.12.2015 року Про схвалення проекту змін до районної Програми технічного забезпечення управління економіки і розвитку інфраструктури та апарату райдержадміністрації на 2012-2015 роки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ ____”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ __________2015 року                     м.Бучач                            №528

 

 

Про схвалення проекту 

змін до районної  Програми технічного

забезпечення управління економіки

і розвитку інфраструктури та апарату

райдержадміністрації на 2012-2015 роки

 

Відповідно до Закону України «Про Національну програму інформатизації» від 4 лютого 1998 р. № 75/98-ВР, Указу Президента від 14 липня 2000 року № 887/2000 «Про вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Президента України та органів державної виконавчої влади», з метою забезпечення безперебійного функціонування інформаційної мережі відділу економічного розвитку та апарату райдержадміністрації:

1. Схвалити проект змін до районної Програми технічного забезпечення управління економіки і розвитку інфраструктури та апарату райдержадміністрації на 2012 - 2015 роки, затвердженої рішенням  районної ради від 19 липня 2012 року №196 (далі -  проект змін до Програми), що додається.

     2. Відділу економічного розвитку районної державної адміністрації ( БАБІЙ І.М.) подати проект змін до Програми на розгляд чергової сесії районної ради відповідно до вимог регламенту районної ради.        

      3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації СЛОБОДЯН М.П.

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                       В.Й.ФРЕЯК

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема