Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

25.01.2016 ПЕНСІЮ «В КОНВЕРТІ» НЕ ПРИНЕСУТЬ


Тіньова зайнятість і тіньова заробітна плата – явища, що, на жаль, міцно увійшли в наше життя. Громадяни через несплату внесків втрачають страховий стаж і можливість одержання заробленої пенсії за віком, по інвалідності, у звязку із втратою годувальника та в інших випадках, передбачених законодавством. Певна частина роботодавців видає своїм працівникам  заробітну плату готівкою, не роблячи при цьому жодних відрахувань, а це не тільки ухилення  від сплати коштів  до місцевого та пенсійного бюджетів району, а, насамперед, позбавлення працівників соціальних гарантій. Йдеться про оплату лікарняних, включаючи догляд за хворою дитиною і допомогу у зв’язку з вагітністю і пологами, виплату втраченого заробітку  у зв’язку із втратою працездатності  в разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, виплату допомоги по безробіттю.

З 2016 року заробітна плата для призначення пенсії буде враховуватися лише за даними персоніфікованого обліку . Тому Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі наголошує, що відповідальність за формування майбутньої пенсії лежить не лише на роботодавцях, а й на кожному працівнику особисто. Гідне пенсійне забезпечення залежить від активної громадянської позиції. Треба сто разів подумати, перш ніж погодитися отримувати заробітну плату  «в конверті». Адже пенсію «в конверті» не принесуть…
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема