Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№527 від 02.12.2015 року Про утворення тимчасової оперативної робочої групи з питань ліквідації наслідків стихії 01 грудня 2015 року


 


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2015 року              м. Бучач                                 № 527

 

 

Про утворення тимчасової
оперативної робочої групи з питань

ліквідації наслідків стихії 01 грудня 2015 року

 

            В зв’язку із стихією ( буревієм ) 01 грудня 2015 року та пошкодженням об’єктів соціально-культурної сфери , житлових будинків та господарських споруд на території Бучацького району, з метою ліквідації наслідків стихії та  відповідно до протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01 грудня 2015 року № 18:

1.   Утворити тимчасову оперативну робочу групу з питань ліквідації наслідків стихії 01 грудня 2015 року  у складі згідно з додатком.

2.   Розрахунки збитків, нанесених стихією, провести відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 175 “ Про затвердження Методики оцінки збитків від наслідків надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру ”.

3.   Головам міської, селищної та сільських рад організувати проведення обстеження об’єктів соціально-культурного розвитку, житлових та господарських будівель, що пошкоджені в результаті стихії, затвердити акти обстеження та подати їх в установленому порядку у сектор охорони здоров’я та цивільного захисту  районної державної адміністрації для узагальнення  матеріальних витрат нанесених збитків .

4.   Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

   Голова районної державної

                адміністрації                                                                           В.Й.ФРЕЯК

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема