Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№535 від 07.12.2015 року Про введення в дію рішень засідання районного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ      ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ____ _____________2015 року              м. Бучач                        №535

 

Про введення в дію рішень засідання

районного комітету з організації та

проведення конкурсу на перевезення

пасажирів на автобусному маршруті

загального користування

 

Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», повноважень, делегованих розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 15 квітня 2013 року №148 «Про впорядкування перевезень населення на автобусних маршрутах загального користування», з врахуванням протоколу засідання районного конкурсного комітету від 26 листопада 2015 року:

 

1. Ввести в дію рішення районного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруту загального користування від 26 листопада 2015 року.

2. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації забезпечити:

1) оформлення і видачу договору перевізнику – переможцю конкурсу на перевезення пасажирів на приміському внутрішньорайонному автобусному маршруті №3-25 «Бучач – Космирин» ФОП Гнатківський В.С. терміном               на 5 (п’ять) років.

   Автобуси; ПАЗ 4234, держ. номер ВО 6114 АХ , рік вип. 2005;

           Mercedes-Benz 312 D держ. номер ВО 5248 АВ, рік вип. 1995

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації спільно з управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечити контроль за виконанням перевізником умов укладених договорів та терміном їх дії.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.  

 

 

      Голова районної

державної адміністрації                                                               В.Й.ФРЕЯК

        

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема