Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

11.01.2016 Затверджено соціальні стандарти на 2016 рік


25 грудня 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" № 928-VIII. Статтею 7 даного Закону визначено, зокрема, розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Підвищення даного показника у 2016 році відбуватиметься з травня та грудня і становитиме  відповідно 1130 гривень та 1208 гривень.

Таким чином, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з розрахунку грудень 2016 року до грудня попереднього року збільшиться на 12,5%.

Варто зазначити, що від вказаного прожиткового мінімуму залежать окремі складові пенсійної виплати. В разі підвищення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, ці складові автоматизовано перераховуються.

Серед основних складових пенсійної виплати, які залежать від розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, є: встановлення мінімального розміру пенсії за віком, пенсія за особливі заслуги перед Україною, мінімальний розмір пенсій у зв'язку з втратою годувальника, мінімальні розміри виплат інвалідам війни, інвалідам армії, підвищення учасникам бойових дій, підвищення учасникам війни, підвищення особам, на яких поширюється дія Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" тощо. 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема