Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Щодо Конкурсу малих грантів мережі “Громадські ініціативи в Україні”


З метою активізації місцевих громад через реалізацію міні-проектів Всеукраїнська мережа “Громадські ініціативи в Україні” у рамках проекту “Підтримка громадських ініціатив в Україні” оголошує конкурс малих грантів.

До участі у даному конкурсі запрошуються громадські організації та благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з громадськими організаціями.

Пріоритетні напрямки та критерії оцінки проектів додаються.

Розмір гранту становить 25 тис. гривень, термін реалізації проекту – від 3 до 5 місяців, початок реалізації проекту – не раніше 01 березня 2016 року.

Для участі у даному конкурсі необхідно до 25 січня 2016 року надіслати заповнену заявку (форма додається) на електронну адресу civilukraine@gmail.com (з поміткою “Конкурс малих грантів”).

З детальною інформацією щодо участі у даному конкурсі можна ознайомитися у додатках, на веб-сайті Мережі (http://ngonetwork.org.ua/blog/ konkurs/852.html), а також у координатора міні-грантів Нелі Лавріненко (тел. 067 464-81-73, e-mail: n.lavrynenko@cym.org).
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема