Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№500 від 25.11.2015 року Про спрямування коштів, виділених з районного бюджету на фінансування районної програми протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на 2015-2017 рокиУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2015 року              м. Бучач                               № 500

 

Про спрямування коштів,

виділених з районного бюджету

на фінансування районної  програми

протидії організованій злочинності,

корупції та тероризму на 2015-2017 роки

 

Відповідно до районної програми протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на 2015-2017 роки, затвердженої рішення районної ради від 25 червня 2015 року №460 та рішення районної ради від 09 жовтня 2015 року №486 «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік», з метою належного виконання Управління Служби Безпеки України в Тернопільській області передбачених законодавством завдань:

1. Спрямувати кошти в сумі 20000 (двадцять тисяч) гривень 00 коп., які виділені з районного бюджету на фінансування районної програми протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на 2015-2017 роки, спрямувати на матеріально-технічне і фінансово-економічне забезпечення Управління Служби Безпеки України в Тернопільській області.

2. Головним розпорядником коштів, що виділяються з районного бюджету на фінансування програми у 2015 році, визнати Бучацьку районну державну адміністрацію.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

        Голова районної державної

                   адміністрації                                                                          В.Й.ФРЕЯК

 

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема