Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№502 выд 25.11.2015 року Про затвердження Положення про відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністраціїУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2015 року           м. Бучач                                 № 502

 

Про затвердження Положення

про відділ взаємодії з правоохоронними

органами, оборонної, мобілізаційної та

режимно-секретної  роботи апарату

районної державної адміністрації 

  

Відповідно до статей 5, 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статті 14 Закону України «Про оборону України», статті 21 Закону України «Про державну таємницю», статті 44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від  27 квітня 2006 р. № 587 «Про затвердження Типового положення про мобілізаційний підрозділ органу державної влади, іншого державного органу», розділу третього Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2013 року № 939 із змінами, та у зв’язку із запровадженням захисту персональних даних працівників районної державної адміністрації, інших фізичних осіб, що обробляються у відділі взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації, відповідно до вимог статті  10 Закону України «Про захист персональних даних»:  

 

1. Затвердити Положення про відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації, що додається.

2. Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації ТИМЧІЮ В.В. в термін до 01 грудня 2015 року розробити та затвердити у встановленому порядку, посадові інструкції начальника відділу та головного спеціаліста відділу.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 травня 2014 року № 117-од «Про затвердження Положення про відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації   СЛОБОДЯН М.П.

 

 

 

 

    Голова районної

державної адміністрації                                                               В.Й. ФРЕЯК

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема