Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

08.12.2015 Щодо проведення Всеукраїнського тижня права


Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році відповідно до Указу Президента України № 1149/2008 з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

            Захід проводиться щорічно, в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в світі в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН.

            Метою проведення Всеукраїнського тижня права є навчити населення відстоювати та захищати свої права, користуватись своїми правами.

            Тиждень права проходить в Україні, починаючи з 2009 року. Але працівники Пенсійного фонду турбуються про права людини не тільки у рамках відповідного строку, тижня або місяця. Першочерговим завданням Пенсійного фонду є постійний контроль повного та своєчасного пенсійного забезпечення громадян, захист та реалізація пенсійних прав населення України. Найбільш дієвий із заходів, направлених на захист пенсійних прав громадян, беззаперечно, є проведення особистих зустрічей. Особисте спілкування - це унікальна можливість вирішення конкретного питання, надання допомоги у вирішені проблем окремої людини.

            Для зручної та оперативної взаємодії з органами Пенсійного фонду на сайті Пенсійного фонду України (www.pfu.gov.ua) працює офіційний інформаційний портал Пенсійного фонду України – портал електронних послуг.

            З виходом на пенсію людина втрачає поточні джерела прибутку і розраховує на державну систему пенсійного забезпечення.  Уряд гарантує соціальну захищеність пенсіонерів шляхом виплати пенсій, а також регулярного перегляду її розмірів.

            Реалізації і захисту прав людини і громадянина в органах Пенсійного фонду приділяється особлива увага, оскільки утвердження та забезпечення прав та свобод людини і громадянина є головним обов’язком нашої держави.

 

Оксана Фреяк

завідувач юридичного сектору

Управління ПФУ в Бучацькому районі

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема