Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

07.12.2015 До уваги платників (юридичних осіб), які здійснюють діяльність в агропромисловому комплексі !!!


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» суб'єктам господарювання агропромислового комплексу - юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності на конкурсній основі надається компенсація за укладеними кредитними договорами за умови, що сума відсотків за користування кредитами та розмір плати за надання інших банківських послуг, пов'язаних з цим кредитом (розрахункове обслуговування кредиту, розгляд кредитного проекту, управління кредитами, консультаційні послуги тощо), не перевищує 30 відсотків річних.

Однією із умов надання компенсації є відсутність заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду України.

Тож звертаємося до керівників підприємств-боржників вчасно виконувати зобов’язання з платежів до пенсійної системи, що дасть можливість скористатися наданими державою пільгами.

 

 

Сектор платежів до пенсійної системи

Управління ПФУ в Бучацькому районі
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема