Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№452 від 20.10.2015 року Про організацію забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні)захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживанняУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________ 2015 року        м. Бучач                                    №452

 

Про організацію забезпечення громадян,

які страждають на рідкісні (орфанні)захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 160 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 вересня 2015 року № 595-од «Про організацію забезпезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання» та з метою здійснення контролю за організаційними заходами щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються за рахунок коштів місцевого бюджету, в закладах охорони здоров’я:

1. Затвердити план заходів з організації забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються в районі за рахунок коштів місцевого бюджету (далі- план заходів), що додається.

2. Виконавцям заходів:

1) забезпечити організацію виконання плану заходів;

2) при формуванні місцевого бюджету на 2016 рік передбачити видатки на фінансування заходів щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання;

3) про стан виконання зазначених заходів інформувати сектор охорони здоровя та цивільного захисту районної державної адміністрації до 10 лютого 2016 року.

             3. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту  районної державної адміністрації (КОСТИШИН Н.Є.) забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів щодо виконання плану заходів та про стан реалізації розпорядження інформувати районну та  обласну адміністрації до 15 березня 2016 року.

 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  ПОГОНЦЯ І.О..

 

 

 

           Перший заступник голови

     районної  державної адміністрації                                          В.В.БЕБИХ                                                                              
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема