Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№427 від 02.10.2015 року Про затвердження Переліку місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту Бучацького районуУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 02 жовтня 2015 року              м. Бучач                               № 427-од

 

 

 

Про затвердження Переліку місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту Бучацького району

 

 

 

Відповідно ст. 25 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 року №469 «Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 вересня 2015 року № 551-од «Про затвердження Переліку територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту Тернопільської області», з метою підвищення ефективності і вдосконалення роботи у сфері цивільного захисту населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру, для проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту та їх забезпечення, що потребують залучення фахівців певної спеціальності, техніки і майна спеціального призначення:

1. Затвердити Перелік місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту Бучацького району, що додається.

2. Управлінню агропромислового розвитку; відділам економічного розвитку,  архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та інфраструктури; сектору охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації; районним відділам УДСНС України в Тернопільській області, УМВС України в Тернопільській області;  міжрайонному управлінню водного господарства до 28 жовтня 2015 року забезпечити розроблення та погодження з сектором охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації положення про відповідні місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту Бучацького району, їх склад і формування відповідно до функціональної спрямованості.

3. Сектору охорони здоровя та цивільного захисту інформувати районну державну адміністрацію та управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації до 05 листопада 2015 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

    Голова районної державної

               адміністрації                                                                           В.Й.ФРЕЯК

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема