Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№429 від 05.10.2015 року Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту, перевезень пасажирів та вантажів у зимовий період 2015/2016 року


 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  ____  __________ 20__ року                 м. Бучач                          №429

 

 

 

Про заходи щодо забезпечення

безперебійного руху транспорту,

перевезень пасажирів та вантажів

у зимовий період 2015/2016 року

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 2 вересня 2015 року №546-од «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту, перевезень пасажирів та вантажів у зимовий період 2015/2016 року», з метою забезпечення безперебійного руху транспорту у зимовий період:

1. Рекомендувати начальникам залізничних станцій м.Бучач, с.Пишківці розробити та організувати виконання заходів по ліквідації наслідків можливих стихійних явищ і обставин, що впливають на залізничний рух в межах їх дистанцій колій на зимовий період 2015/2016 року, та забезпечити безперебійний рух.

2. З метою забезпечення потреби ДТГО «Львівська залізниця» у виділені робочої сили і транспортних засобів дистанціям колії по району на зимовий період 2015/2016 років та ліквідації наслідків можливих стихійних наслідків і обставин, що впливають на залізничний рух пропонуємо виділити робочу силу та автотранспорт для дистанції колії.

 

 Назва підприємства

Кількість людей

Кількість автотранспорту

а) залізнична станція с.Пишківці

 

 

ТзОВ «Бучачагрохлібпром»

10

1

б) залізнична станція м.Бучач

 

 

ТзОВ «Бучачагрохлібпром»

5

1

ЗАТ «Бучацький сирзавод»

5

 

Бучацьке УМС і ПС

0

 

 

3. Виконавчим комітетам Бучацької міської, Золотопотіцької селищної та сільських рад району забезпечити безпечні умови руху автотранспорту протягом всього зимового періоду.

 

4. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств району:

1) до 10 жовтня поточного року укласти з філією «Бучацький райавтодор» договори на обслуговування шляхів району в межах господарств.

2) до 1 листопада 2015 року вивезти необхідну кількість протибуксировочних матеріалів для підсипки їх на підйомах, спусках, поворотах і автобусних зупинках, на шляхах місцевого та внутрігосподарського значення.

3) Для підсипки та розчистки шляхів закріпити за відповідними ділянками доріг необхідну кількість людей та механізмів.

4) ТзОВ «Бучацьке АТП-16139», УМС і ПС на договірних умовах виділити філії «Бучацький райавтодор» транспорт та механізми (з паливно-мастильними матеріалами і обслуговуючим персоналом) на період очистки шляхів від снігових заметів.

5. Рекомендувати філії «Бучацький райавтодор»:

1) до 15 жовтня 2015 року створити страховий запас паливно-мастильних матеріалів, необхідних для зимового утримання шляхів, а саме:

- дизпалива – 3 тонни,

- бензину    –  2 тонни.

2) Завершити до 15 жовтня 2015 року ремонт і підготовку снігоочисної та посипаної техніки і відповідного обладнання.

3) Розробити і затвердити по кожному населеному пункту району план боротьби із снігозаметами, ожеледдю, скласти графіки посипки небезпечних ділянок доріг протибуксируючими матеріалами.

4) Підготувати комплекти знаків для оперативного закриття проїзду на дорогах в період раптової ожеледі, а також виготовити до 1 листопада 2015 року необхідну кількість віх для встановлення їх на небезпечних ділянках доріг під час снігових заметів.

6. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію та департамент розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обласної державної адміністрації до 15 листопада 2015 року.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 липня 2014 року №187-од «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту, перевезень пасажирів та вантажів у зимовий період 2014/2015 року».

8. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації БЕБИХУ В.В.

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                             В.Й. ФРЕЯК

        
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема