Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№460 від 29.10.2015 року Про утворення районної робочої групи з моніторингу ефективності використання земель сільськогосподарського призначення


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від «__»  ________2015 року            м.Бучач                                                №460

 

 

Про утворення районної робочої групи

з моніторингу ефективності

використання земель

сільськогосподарського призначення

 

 

Відповідно до статті 17 Земельного кодексу України, статей 6, 16, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 липня 2015 року № 396-од «Про утворення обласної робочої групи з моніторингу ефективності використання земель сільськогосподарського призначення» з метою раціонального та цільового використання земель:

1.         Утворити районну робочу групу з моніторингу ефективності використання земель сільськогосподарського призначення (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2.         Сільським, селищним, міським радам утворити робочі групи з моніторингу ефективності використання земель сільськогосподарського призначення на місцях, за результатами роботи інформувати райдержадміністрацію до 18 листопада 2015 року.

3.         Районній робочій групі за наданими матеріалами сільських, селищної та міської робочих груп визначити переліки земельних ділянок, які використовуються неефективно, з порушенням вимог земельного законодавства, не надані у власність чи користування та інформувати обласну державну адміністрацію до 20 листопада 2015 року.

4.         Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого  заступника голови  районної  державної адміністрації БЕБИХА В.В.    

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                                                В.Й.ФРЕЯК

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема