Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№395 від 15.09.2015 року Про спрямування коштів виділених з районного бюджету на фінансування програми мобілізаційної підготовки Бучацького району на 2015 рікУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2015 року              м. Бучач                               № 395

 

Про спрямування коштів

виділених з районного бюджету

на фінансування програми

мобілізаційної підготовки

Бучацького району на 2015 рік

 

Відповідно до районної програми мобілізаційної підготовки Бучацького району, змін до програми, затверджених рішенням сесії районної ради від 13 серпня 2015 року № 476 та рішенням сесії районної ради від 13 серпня 2015 року №477 «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»:

1. Кошти в сумі 20000 (двадцять тисяч) гривень 00 коп., які виділені з районного бюджету на фінансування програми мобілізаційної підготовки Бучацького району на 2015 рік спрямувати для проведення ремонту автотранспортних засобів в рамках виконання завдань військово-транспортного обов’язку під час мобілізації.

2. Головним розпорядником коштів, що виділяються з районного бюджету на фінансування програми у 2015 році, визнати Бучацьку районну державну адміністрацію.

3. Виконувачу обов’язків начальника відділу по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації ПИЛИПВ Л.М. прийняти на облік кошти спрямовані для проведення ремонту автотранспортних засобів в рамках виконання завдань військово-транспортного обов’язку під час мобілізаці до наступного розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

   Голова районної державної

              адміністрації                                                                            В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема