Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№340 від 14.08.2015 року Про участь у Всеукраїнському фольклорно-етнографічному святі “Фольк-фест у Тернополі”, приуроченому 24-й річниці незалежності України


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від    ____  ___________ 20___ року              м. Бучач                             №340

 

Про участь у Всеукраїнському фольклорно-

етнографічному святіФольк-фест

у Тернополі, приуроченому

24-й річниці незалежності України

 

          Відповідно   до   Указу   Президента  України   від   24  червня  2015  року

№ 360/2015 “Про відзначення 24-ї річниці незалежності України”, наказу Міністерства культури України від 30 червня 2015 року № 458 “Про план роботи Міністерства культури України на ІІІ квартал 2015 року”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 липня 2015 року № 460-од  “Про   затвердження плану роботи облдержадміністрації на серпень 2015 року”, розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 04 серпня 2015 року №482-од «Про підготовку та проведення Всеукраїнського фольклорно-етнографічного свята “Фольк-фест у Тернополі”, приуроченого 24-й річниці незалежності України»,  з метою сприяння розвитку  аматорського мистецтва, популяризації народної творчості, фольклору, культурних традицій, звичаїв та обрядів району:

           

            1. Відділу культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації забезпечити участь визначених аматорських художніх колективів та майстрів народної творчості у   Всеукраїнському фольклорно-етнографічному святі “Фольк-фест у Тернополі”,  приуроченому 24-й річниці незалежності України.

2. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                              В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема