Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

02.10.2015 Про шляхи реформування пенсійної системи на засіданні колегії райдержадміністрації


Начальник управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі Михайло Бобин взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації,  де окреслив основні аспекти щодо створення справедливої системи пенсійного забезпечення шляхом переходу на єдиний принцип нарахування пенсій і запровадження другого рівня пенсійного страхування – накопичувального. Відповідні законодавчі новації, – зазначив посадовець, – дозволять  запровадити накопичувальну систему пенсійного страхування, в тому числі, за відповідними професійними пенсійними програмами для працівників, які, зокрема, мають право на призначення пенсії на пільгових умовах та за вислугу років з поступовим скороченням доступу до вказаних пільгових пенсійних систем.

 

 

М.Бобин наголосив, що метою реформи є розбудова багаторівневої та багатокомпонентної пенсійної системи. Це дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел: солідарної, накопичувальної та системи недержавного пенсійного забезпечення. Внаслідок цього передбачається збільшення розміру майбутньої пенсії, формування індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку та можливість успадкування накопичених коштів. Для участі в накопичувальній системі планується залучити осіб до 35 років – обов’язково, а від 35 до 55 років – на добровільних засадах

На завершення зустрічі Михайло Бобин розповів про проведення перерахунку пенсій з 1 вересня 2015 року у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема