Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№352 від 28.08.2015 року Про виділення з районного матеріального резерву паливно-мастильних матеріалів 9–ій Державній пожежно-рятувальній частині Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області для повної готовності до дій за призначеннямУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2015 року              м. Бучач                               № 352

 

Про виділення з районного матеріального резерву паливно-мастильних матеріалів 9–ій Державній пожежно-рятувальній частині Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області для повної готовності до дій за призначенням

 

 

В зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією в державі, з метою приведення до повної готовності до дій за призначенням 9–ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Тернопільській області, відповідно до пункту 16 постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 р. № 308 «Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 серпня 2001 року № 326 «Про створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території району» та беручи до уваги лист Бучацького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області від 20 серпня 2015 року №11/1288, відповідно до протоколу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 серпня 2015 року № 11:

1. Виділити 9–ій Державній пожежно-рятувальній частині Управління УДСНС України у Тернопільській області з районного матеріального резерву дизельне пальне в кількості 500 ( п’ятсот ) літрів для забезпечення постійної готовності для ліквідації надзвичайних ситуацій та подій на території району.

2. Т.в.о. завідувача сектору охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації КОСТИШИН Н.Є., начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації МУЗИЦІ М.М. провести передачу матеріальних цінностей 9–ій Державній пожежно-рятувальній частині Управління УДСНС України у Тернопільській області згідно поданих документів.

3. 9–ій Державній пожежно-рятувальній частині Управління УДСНС України у Тернопільській області забезпечити цільове використання виділених паливно-мастильних матеріалів, подати звіт та копії документів про використання нафтопродуктів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження та використанням матеріального резерву залишаю за собою.

 

 

   Голова районної державної

                адміністрації                                                                           В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема