Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№344 від 17.08.2015 року Про виділення з районного матеріального резерву для проведення мобілізаційних заходів паливно-мастильних матеріалів Бучацько-Монастириському об’єднаному районному військовому комісаріату


 

 УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2015 року              м. Бучач                               № 344

 

Про виділення з районного матеріального резерву для проведення мобілізаційних заходів паливно-мастильних матеріалів Бучацько-Монастириському об’єднаному районному військовому комісаріату

 

 

З метою забезпечення проведення мобілізаційних заходів на території Бучацького району, відповідно до вимог законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», до закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання указів Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію» та від 30 січня 2015 року № 40/2015 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році» та програми мобілізаційної підготовки Бучацького району на 2015 рік:

1. Виділити Бучацько-Монастириському об’єднаному районному військовому комісаріату з районного матеріального резерву для проведення мобілізаційних заходів бензин в кількості 474 (чотириста сімдесят чотири) літрів.

2. Тимчасово виконувачу обов’язків начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Пилипів Л.М., начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Музиці М.М. провести передачу матеріальних цінностей Бучацько-Монастириському об’єднаному районному військовому комісаріату згідно поданих документів.

3. Бучацько-Монастириському об’єднаному районному військовому комісаріату забезпечити цільове використання виділених паливно-мастильних матеріалів, подати звіт та копії документів про використання нафтопродуктів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                                В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема