Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№386 від 11.09.2015 року Про розірвання договору на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від   “_____”  ________20__ року               м. Бучач                        № 386

 

 

 

 Про розірвання договору  на перевезення

пасажирів на автобусному маршруті

загального користування

     Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, “Про автомобільний транспорт”, на виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 15 квітня 2013 року №148-од “Про впорядкування перевезень населення на автобусних маршрутах загального користування”, з врахуванням заяви про розірвання договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на автобусному маршруті №3-12 Бучач – М. Заліщики Каліки Степана Михайловича  від 14.08.2015 року вх. №1493/01-18, спираючись на довіреність Микуляка Миколи Степановича від 05.05.2015 року № 245  про представлення його інтересів як суб’єкта підприємницької діяльності:

      1. Розірвати договір від 15.11.2014 року № 2/14, укладений між “Замовником”  –Бучацькою державної адміністрації та “Перевізником” – фізичною особою – підприємцем Микуляком Миколою Степановичем, на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на автобусному маршруті 3-12 Бучач – М. Заліщики; з часу введення в дію рішення конкурсного комітету з організації та  проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бучацького  району, щодо визнання переможцем перевізника, який забезпечуватиме перевезення на вищезазначеному маршруті.

    2. Робочому органу районного конкурсного комітету з організації та  проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бучацького  району - ДП «Тернопільавтотранссервіс» у встановленому порядку вищевказаний маршрут включити в перелік об’єктів чергового конкурсу. 

    3. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації Бебиху В.В.

  

Голова районної державної

                  адміністрації                                                            В.Й.ФРЕЯК                      
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема