Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

14.09.2015 року ЗАТВЕРДЖЕНО РОЗМІРИ ДОПОМОГИ


 

Уряд затвердив порядок і розміри виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі здійснення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів                    19 серпня.

Одноразову грошову допомогу в разі загибелі волонтера встановлено в розмірі 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. На сьогодні ця сума становить 609 тис. грн. Допомогу виплачують членам сім'ї, батькам та утриманцям загиблого в рівних частинах.

У разі інвалідності передбачено таку допомогу волонтерам від держави:

•        інвалідам І групи —

250 прожиткових мінімумів (304 тис. грн);

•        інвалідам II групи —

200 прожиткових мінімумів (243 тис. грн);

•        інвалідам III групи —

150 прожиткових мінімумів (182 тис. грн).

За рішенням Кабінету Міністрів, розмір допомоги обчислюватимуть на дату смерті, зазначену в свідоцтві, або на дату, зазначену в довідці медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності.

Рішення про призначення допомоги ухвалюватиме Міжвідомча комісія, утворена в Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема