Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№302 від від 22.07.2015 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення (зміни цільового призначення) земельної ділянки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від «_____________»  2015 року         м. Бучач                                         №302

 

Про затвердження проекту

землеустрою щодо відведення (зміни

цільового призначення) земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Вуїва Івана Теофільовича, та проект землеустрою щодо відведення (зміни цільового призначення) земельної ділянки, керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про землеустрій”, ст.ст.20, 22, 186 Земельного кодексу України:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення (зміни цільового призначення) земельної ділянки, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Трибухівської сільської ради Бучацького району Тернопільської області (за межами населеного пункту) гр. Вуїва Івана Теофільовича.

2. Передати у власність гр. Вуїву Івану Теофільовичу земельну зі зміною цільового призначення з кадастровим номером: 6121282000:01:001:0519, площею 7,1198 га, що розташована на території Трибухівської сільської ради Бучацького району (за межами населеного пункту).

3. Громадянину Вуїву Івану Теофільовичу:

1) зареєструвати право власності на вищезазначену земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва відповідно до чинного законодавства;

2) земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням у відповідності до вимог Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступнику голови районної державної адміністрації ПОГОНЦЮ І.О.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                            В.Й.ФРЕЯК

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема