Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

09.09.2015 Як виплачують пенсію біженцям?


Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення анти терористичної операції», призначення та продовження виплати пенсій таким особам здійснюють за місцем перебування їх на обліку. Це вони підтверджують довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509.

Водночас органи Пенсійного фонду України забезпечують переведення пенсійної виплати за новим місцем фактичного проживання осіб, які переїхали з Луганської та Донецької областей в інші регіони України, у спрощеному порядку: за заявою громадян про запит пенсійної справи у разі пред'явлення паспорта й подання довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району АТО.

Отже, щоб вирішити питання виплати пенсії в Україні за межами тимчасово окупованої території та районів антитерористичної операції, пенсіонер має особисто звернутися в орган Пенсійного фонду за місцем фактичного перебування (проживання) на території України й подати заяву про запит пенсійної справи, зазначивши в ній фактичне місце перебування (проживання); згадану вище довідку про взяття на облік із відміткою про реєстрацію місця проживання, котру проставляє підрозділ Державної міграційної служби України; а також обирає спосіб виплати пенсії (пошта або банк).

Іншого в чинному законодавстві не передбачено.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема