Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

09.09.2015 року НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ


Пенсійна реформа в Україні передбачає запровадження обов’язкового накопичувального рівня. Це коли страхові внески від особи, що працює, надходять на її особистий рахунок, а звідти їх інвестують в економіку, і вони заробляють для майбутнього пенсіонера грошовий дохід, який згодом виплачуватимуть у вигляді пенсії.

Зміни, котрі запропонував уряд, складаються з двох частин: переведення з 1 січня 2016 року на накопичувальну основу так званих професійних пенсій і запровадження з 1 січня 2017 року обов’язкової участі в накопичувальному пенсійному страхуванні всіх працівників, молодше 35 років.

Усі працівники віком до 35 років незалежно від свого бажання сплачуватимуть внески – спочатку 2%, наступного року – 3% і так до 7% із січня 2022 року.

Особи, яким вже виповнилося 40 років можуть брати участь в цій системі на добровільних засадах. Реальні шанси накопичити достатньо коштів для помітної надбавки до пенсії мають лише ті, чиї внески працюють хоча б 25 років, тобто ті, що починають сплачувати їх до 35 років. А для 40-річних громадян це можливо тільки за умови високих заробітків.

Тому кожен працівник, якому більше як 35 років, самостійно вирішуватиме, чи брати йому участь в обов’язковому пенсійному стахуванні.

Запровадити накопичувальну пенсійну систему на нижній точці економічного спаду – це ідеальний варіант. Тоді відразу, щойно почнеться економічний підйом, надходитиме дохід, і люди отримуватимуть виписку, що в них уже накопичилася певна сума. Це дуже важливо психологічно. Можливо, тоді 40-річні громадяни активніше будуть брати участь у накопичувальній системі.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема