Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№278 від 06.07.2015 року Про організацію проведення в районі операції ”Урожай-2015”


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від «__»  ________2015 року            м.Бучач                                                №278

 

 

Про організацію проведення в районі

операції ”Урожай-2015

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 червня 2015 року № 362-од «Про організацію проведення в області операції «Урожай-2015» та з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, легалізації зайнятості населення району:

1.  Головам виконавчих комітетів міської, селищної, сільських рад встановити контроль за дотриманням суб'єктами підприємницької діяльності зобов'язань щодо платежів до місцевих бюджетів, ініціювати проведення перевірок на сільгосппідприємствах, які ухиляються від сплати податків відповідно до статей 18, 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та про  порушення діючого законодавства повідомляти відповідні контролюючі та правоохоронні органи.

2.  Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу Держземагенства у Бучацькому районі Тернопільської області:

1)   провести роботу з перегляду договорів оренди між власниками земельних часток (паїв) та сільгоспвиробниками в частині збільшення розміру орендної плати не менше 5 відсотків грошової оцінки землі;

2) ініціювати приведення розміру  плати за оренду земель сільськогосподарського призначення державної власності до 5% грошової оцінки землі (ріллі);

3) здійснювати постійний контроль за своєчасним та повним проведенням розрахунків з орендної плати із власниками земельних часток (паїв);

4) у випадку порушення сільгоспвиробниками вимог                          статті 141 Земельного кодексу України та умов договору оренди ініціювати питання щодо припинення їх права користування земельними ділянками.

3. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу Держземагенства у Бучацькому районі Тернопільської області, відділу статистики у Бучацькому районі надавати на вимогу Головного управління Міндоходів в області інформацію щодо діяльності сільськогосподарських товаровиробників, у т.ч. показники стосовно зібраного урожаю у розрізі культур за 2014 рік (разово), фактичних площ земельних ділянок, які є в користуванні, їх грошової оцінки, посівних площ та зібраного урожаю у 2015 році.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

 

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                                                В.Й.ФРЕЯК

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема