Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№294 від 17.07.2015 року Про забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення


                                                                                                   

 


                               

           УКРАЇНА

               БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

                                    ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                               Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови  районної державної адміністрації

 

від  “___” _____________ 2015 р.              м.Бучач          №294

 

 

Про  забезпечення житлом    осіб,

які брали безпосередню участь          в    антитерористичній    операції

та/або у забезпеченні її проведення

 

 

 

        На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня        2015 р. № 407 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06 липня 2015 року №393-од „Про  забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в    антитерористичній    операції та/або у забезпеченні її проведення

2. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації спільно з виконавчими комітетами   міської, селищної та сільських рад:

1) забезпечити обстеження житлових умов осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, за результатами якого визначити потребу в  поліпшенні житлових умов вказаної категорії громадян та організувати їх взяття на облік;

2) про проведену роботу інформувати районну державну адміністрацію та департамент архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3)   звіти  про надання житла зазначеній категорії громадян надавати управлінню капітального будівництва облдержадміністрації щокварталу до                     10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 Голова районної державної

     адміністрації                                                                              В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема