Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№273 від 02.07.2015 року Про будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ ____”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ __________2015 року                     м.Бучач                            №273

 

 

Про будівництво (придбання)

житла для сімей загиблих

військовослужбовців, які брали

безпосередню участь в

антитерористичній операції

 

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня   2015 р. № 348 „Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 червня 2015 року №370-од  „Про будівництво (придбання)

житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції:

1. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування:

1) забезпечити обстеження житлових умов сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, за результатами якого визначити потребу щодо поліпшення житлових умов вказаних категорій громадян та організувати їх взяття на облік;

2) про проведену роботу інформувати департамент архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації щокварталу до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 Голова районної державної

  адміністрації                                                                             В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема