Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Запитуєте – відповідаємо


З липня 2014 року мені призначено пенсію за віком відповідно до Закону України "Про державну службу". У травні 2015 року  працевлаштувався на посаду державного службовця, виплату пенсії припинено. Чи буде поновлено виплату пенсії державного службовця після звільнення, враховуючи зміни в законодавстві, що відбулися з 01.06.2015?

Згідно з Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" від 02.03.2015 N 213-VIII, тимчасово, у період з 1 квітня 2015 року по 31 грудня 2015 року, особам у період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії у порядку та на умовах, передбачених, зокрема, Законом України "Про державну службу", пенсія, призначена відповідно до цієї статті, не виплачується. Після звільнення з роботи виплата пенсії відповідно до цього Закону поновлюється.

Відповідно до пункту 5 розділу 3 "Прикінцеві положення" зазначеного вище Закону, у разі неприйняття до 1 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 1 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначаються, зокрема, відповідно до Закону України "Про державну службу".

Зважаючи на зазначене вище і враховуючи той факт, що пенсію за нормами Закону України "Про державну службу" Вам призначено до 1 червня 2015 року, в разі звільнення з посади державного службовця Вам необхідно буде звернутись до органів Пенсійного фонду України за місцем Вашого проживання (реєстрації) з трудовою книжкою, після чого Вам виплачуватиметься пенсія державного службовця в повному обсязі.

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема