Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

До уваги боржників! У ваших руках – доля людей


На сьогоднішній день більшість людей усвідомлює необхідність наявності страхового стажу, адже це є основним критерієм при призначенні або перерахунку пенсії, отриманні інших соціальних виплат, гарантованих Конституцією України.

Наповнення бюджету Пенсійного фонду залежить, зокрема, й від того, як боржники розраховуються з Пенсійним фондом. Відтак, нагальним постає питання чіткого дотримання страхувальниками платіжної дисципліни, своєчасності, повноти перерахування єдиного внеску, інших платежів, недопущення зростання заборгованості до Пенсійного фонду.

На жаль, не всі керівники підприємств виконують зобов'язання зі сплати внесків до Пенсійного фонду, чим не тільки порушують вимоги законодавства щодо сплати обов'язкових платежів, а й фактично обмежують права найманих працівників на пенсійне забезпечення.

Переконливо просимо всіх боржників, що мають невиконані зобов’язання перед бюджетом Фонду, погасити заборгованість та не допускати її виникнення в подальшому.

Працюючим громадянам, кому не байдуже, яка в нього буде пенсія, рекомендуємо поцікавитися у керівників своїх підприємств про сплату внесків до Пенсійного фонду, вимагати їх сплати, в повній мірі використовуючи свої конституційні права.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема