Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№229 від 12.06.2015 року Про схвалення проекту зміни до районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від «_____________»  2015 року         м. Бучач                                         №229

 

Про схвалення проекту зміни до районної

цільової соціальної програми оздоровлення

та відпочинку дітей на період до 2015 року

 

Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася на Сході України, з метою забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої уваги та підтримки, відповідно до статей 6, 13, 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження голови обласної державної адміністрації від16 червня 2014 року №223-од

1.                Схвалити проект зміни до районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, затвердженої рішенням сесії районної ради від 19 квітня 2013 року №285 (далі - Програма),  що додається.

2.                   Сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації (Годз Г.І.) в установленому порядку подати проект змін до Програми на розгляд чергової сесії районної ради відповідно до вимог регламенту районної ради.

3.                   Контроль за виконанням розпорядження покласти на тимчасово виконувача обов’язків заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                         В.Й.ФРЕЯК

 

 

..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема