Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№230 від 15.06.2015 року Про підготовку та проведення в районі Дня молоді


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від «_____________»  2015 року         м. Бучач                                         №230

 

 

Про підготовку та проведення

в районі Дня молоді

 

Відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року                № 323/94 «Про День молоді», постанови Кабінету Міністрів України від            28 січня 2009 р. № 41 «Про затвердження державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки»,розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 червня 2015 року №332-од «Про організацію та проведення Дня молоді в області» , з метою відзначення Дня молоді в районі та привернення уваги молоді до проблем розбудови правової держави і залучення її до державотворчих процесів:

 

1. Затвердити заходи з організації та проведення Дня молоді в районі (далі – заходи), що додаються.

2. Сектору у справах  молоді та спорту районної державної  адміністрації  забезпечити координацію роботи з організації та проведення Дня молоді в районі і про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 20 липня 2015 року та департамент сім’ї, молоді , фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації до 25 липня  2015 року.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 липня 2014 № 185-од «Про  підготовку та проведення в районі Дня молоді в Бучацькому районі».         

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити тимчасово виконувачу обов’язків заступника голови районної державної адміністрації А.М.КОВАЛКУ.

 

 

Голова районної державної

             адміністрації                                                                             В.Й.ФРЕЯК
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема